Kontakt

Blekinge

Distriktsordförande

MUF_DO-ElinPetersson

Elin Petersson

0708-163888
elin.petersson@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-ElinPetersson

Elin Petersson

0708-163888
elin.petersson@moderat.se

Bohuslän

Distriktsordförande

MUF_MSU-FilipGollungberg

Filip Gollungberg

0760-30 44 97
filip.gollungberg@moderat.se

 

Distriktsordförande

MUF_MSU-FilipGollungberg

Filip Gollungberg

0760-30 44 97
filip.gollungberg@moderat.se

 

Ombudsman

Ombudsman

Dalarna

Distriktsordförande

Gustav Ericsson

0702-398973
gustav.ericsson@moderat.se

Distriktsordförande

Gustav Ericsson

0702-398973
gustav.ericsson@moderat.se

Gotland

Distriktsordförande

MUF_DO-MeishuanWong

Meishuan Wong
0707-505566
meishuan.wong@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-MeishuanWong

Meishuan Wong
0707-505566
meishuan.wong@moderat.se

Gävleborg

Distriktsordförande

MUF_DO-WiliamElofsson

William Elofsson

0722-228 828
william.elofsson@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-WiliamElofsson

William Elofsson

0722-228 828
william.elofsson@moderat.se

Göteborg

Distriktsordförande

Victor Löfving

Victor Löfving

0706-962 798
victor.lofving@moderat.se

Distriktsordförande

Victor Löfving

Victor Löfving

0706-962 798
victor.lofving@moderat.se

Ombudsman

Ombudsman

Halland

Distriktsordförande

 

Filip Bertilsson

0705-954580
filip.bertilsson@moderat.se

Distriktsordförande

 

Filip Bertilsson

0705-954580
filip.bertilsson@moderat.se

Jämtland

Distriktsordförande

MUF_DO-JoelNordqvist

Joel Nordkvist
0738-401061
joel.nordqvist@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-JoelNordqvist

Joel Nordkvist
0738-401061
joel.nordqvist@moderat.se

Kalmar

Distriktsordförande

MUF_DO-MansLinge

Måns Linge
0706-118288
mans.linge@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-MansLinge

Måns Linge
0706-118288
mans.linge@moderat.se

Kronoberg

Distriktsordförande

Jakob Steinstö

0702-88 87 35
jakob.steinsto@moderat.se

Distriktsordförande

Jakob Steinstö

0702-88 87 35
jakob.steinsto@moderat.se

Norra Älvsborg

Distriktsordförande

Emil Johansson

0769-41 23 88
emil.johansson@moderat.se

 

Distriktsordförande

Emil Johansson

0769-41 23 88
emil.johansson@moderat.se

 

Norrbotten

Distriktsordförande

Albin Zetterwall

Albin Zettervall
0738-421 613
albin.zettervall@moderat.se

Distriktsordförande

Albin Zetterwall

Albin Zettervall
0738-421 613
albin.zettervall@moderat.se

Skaraborg

Distriktsordförande

Adam Johansson

0706-00 75 91
adam.johansson@moderat.se

Distriktsordförande

Adam Johansson

0706-00 75 91
adam.johansson@moderat.se

Ombudsman

Maria Stensby
0761-71 68 02
maria.stensby@moderat.se

Ombudsman

Maria Stensby
0761-71 68 02
maria.stensby@moderat.se

Skåne

Distriktsordförande

MUF_DO-MarcusLantz

Marcus Lantz
0764-209285
marcus.lantz@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-MarcusLantz

Marcus Lantz
0764-209285
marcus.lantz@moderat.se

Ombudsman

Sofia Lindbom

0733-66 45 44
sofia.lindbom@moderat.se

Ombudsman

Sofia Lindbom

0733-66 45 44
sofia.lindbom@moderat.se

Stockholm

Distriktsordförande

Jessica Rosencrantz

Jessica Rosencrantz
0702-021 577
jessica.rosencrantz@moderat.se

Distriktsordförande

Jessica Rosencrantz

Jessica Rosencrantz
0702-021 577
jessica.rosencrantz@moderat.se

Ombudsman

Oliver Rykatkin

0738-62 80 52
oliver.rykatkin@moderat.se

Ombudsman

Oliver Rykatkin

0738-62 80 52
oliver.rykatkin@moderat.se

Södermanland

Distriktsordförande

MUF_DO-SofiTyllstrom

Sofi Tyllström
0707-877683
sofi.tyllstrom@moderat.se

Distriktsordförande

MUF_DO-SofiTyllstrom

Sofi Tyllström
0707-877683
sofi.tyllstrom@moderat.se

Södra Älvsborg

Distriktsordförande

MUF_DO-AmandaWiktorsson

Amanda Wiktorsson

amanda.wiktorsson@moderat.se
0768-11 69 30

Distriktsordförande

MUF_DO-AmandaWiktorsson

Amanda Wiktorsson

amanda.wiktorsson@moderat.se
0768-11 69 30

Uppsala

Distriktsordförande

Alba Volo Wiklund

0708 – 50 43 07

alba.wiklund@moderat.se

Distriktsordförande

Alba Volo Wiklund

0708 – 50 43 07

alba.wiklund@moderat.se

Värmland

Distriktsordförande

Alexander_Thorin

Alexander Thorin
0727-17 58 71
alexander.thorin@moderat.se

Distriktsordförande

Alexander_Thorin

Alexander Thorin
0727-17 58 71
alexander.thorin@moderat.se

Västerbotten

Distriktsordförande

Elin Jonsson

0738-30 06 00
elin.jonsson@moderat.se

Distriktsordförande

Elin Jonsson

0738-30 06 00
elin.jonsson@moderat.se

Västernorrland

Distriktsordförande

Hampus_Holmgren

Hampus Holmgren

0702-73 47 04
hampus.holmgren@moderat.se

Distriktsordförande

Hampus_Holmgren

Hampus Holmgren

0702-73 47 04
hampus.holmgren@moderat.se

Västmanland

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Johan Henriksson
0703-847933
johan.henriksson@moderat.se

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Johan Henriksson
0703-847933
johan.henriksson@moderat.se

Örebro

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Kim Hedbom
0722-047 579
kim.hedbom@moderat.se

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Kim Hedbom
0722-047 579
kim.hedbom@moderat.se

Östergötland

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Jessica Häggroth
0762-157759
jessica.haggroth@moderat.se

Distriktsordförande

Bild_Saknas

Jessica Häggroth
0762-157759
jessica.haggroth@moderat.se

Ombudsman

Gabriella Landerholm
07366-01 321
gabriella.landerholm@moderat.se

Ombudsman

Gabriella Landerholm
07366-01 321
gabriella.landerholm@moderat.se

Jönköping

Distriktsordförande

Johan Bjenning

Johan Bjenning
0704-710 989
johan.bjenning@moderat.se

Distriktsordförande

Johan Bjenning

Johan Bjenning
0704-710 989
johan.bjenning@moderat.se

Ombudsman

Anton Eriksson

0761 – 631 467

anton.eriksson@moderat.se

Ombudsman

Anton Eriksson

0761 – 631 467

anton.eriksson@moderat.se

Centrala Kansliet

Caroline Opsahl

Pressekreterare

0736 – 82 81 52
caroline.opsahl@moderat.se

Caroline Opsahl

Pressekreterare

0736 – 82 81 52
caroline.opsahl@moderat.se

Dennis Wedin

Dennis liten

Generalsekreterare

0722 – 39 74 55
dennis.wedin@moderat.se

Dennis Wedin

Dennis liten

Generalsekreterare

0722 – 39 74 55
dennis.wedin@moderat.se

Gabriella Landerholm

Förbundssamordnare

0736 – 60 13 21
gabriella.landerholm@moderat.se

Gabriella Landerholm

Förbundssamordnare

0736 – 60 13 21
gabriella.landerholm@moderat.se

Andrea Andersson

AndreaCK_liten

Organisationsadministratör

0707- 41 20 06
andrea.andersson@moderat.se

Andrea Andersson

AndreaCK_liten

Organisationsadministratör

0707- 41 20 06
andrea.andersson@moderat.se

Henrik Berg

HenrikBerg

Förbundssamordnare

0736 – 82 81 58
henrik.berg@moderat.se

Henrik Berg

HenrikBerg

Förbundssamordnare

0736 – 82 81 58
henrik.berg@moderat.se

Förbundsstyrelsen

Förbundsordförande

Rasmus_liten

Rasmus Törnblom
rasmus.tornblom@moderat.se

Förbundsordförande

Rasmus_liten

Rasmus Törnblom
rasmus.tornblom@moderat.se

1:e vice Förbundsordförande

Louise liten

Louise Meijer
louise.meijer@moderat.se

1:e vice Förbundsordförande

Louise liten

Louise Meijer
louise.meijer@moderat.se

2:a vice Förbundsordförande

Bodil Liten

Bodil Sidén
bodil.siden@moderat.se

2:a vice Förbundsordförande

Bodil Liten

Bodil Sidén
bodil.siden@moderat.se

Ledamot

Andrea_liten

Andréa Ström
andrea.strom@moderat.se

Ledamot

Andrea_liten

Andréa Ström
andrea.strom@moderat.se

Ledamot

Bjorn_liten

Björn Olsson
bjorn.d.olsson@moderat.se

Ledamot

Bjorn_liten

Björn Olsson
bjorn.d.olsson@moderat.se

Ledamot

Gustaf_liten

Gustaf Göthberg
gustaf.gothberg@moderat.se

Ledamot

Gustaf_liten

Gustaf Göthberg
gustaf.gothberg@moderat.se

Ledamot

Jessica_liten

Jessica Häggroth
jessica.haggroth@moderat.se

Ledamot

Jessica_liten

Jessica Häggroth
jessica.haggroth@moderat.se

Ledamot

OliverR_liten

Oliver Rosengren
oliver.rosengren@moderat.se

Ledamot

OliverR_liten

Oliver Rosengren
oliver.rosengren@moderat.se

Ledamot

OliverO liten

Oliver Öberg
oliver.oberg@moderat.se

Ledamot

OliverO liten

Oliver Öberg
oliver.oberg@moderat.se

Ledamot

Sara_stor

Sara Hägerström
sara.hagerstrom@moderat.se

Ledamot

Sara_stor

Sara Hägerström
sara.hagerstrom@moderat.se

Ledamot

Noria_liten

Noria Manouchi
noria.manouchi@moderat.se

Ledamot

Noria_liten

Noria Manouchi
noria.manouchi@moderat.se

Riksordförande Moderat Skolungdom

Mathilda_liten

Mathilda Hjelm
mathilda.hjelm@moderat.se

Riksordförande Moderat Skolungdom

Mathilda_liten

Mathilda Hjelm
mathilda.hjelm@moderat.se

Riksordförande Moderata Studenter

Benjamin_liten

Benjamin Dousa
benjamin.dousa@moderat.se

Riksordförande Moderata Studenter

Benjamin_liten

Benjamin Dousa
benjamin.dousa@moderat.se

MSU Rikskommitté

Riksordförande

Mathilda_Hjelm

Mathilda Hjelm

mathilda.hjelm@moderat.se

Riksordförande

Mathilda_Hjelm

Mathilda Hjelm

mathilda.hjelm@moderat.se

Vice Riksordförande

Alexander_Thorin

Alexander Torin
alexander.torin@moderat.se

Vice Riksordförande

Alexander_Thorin

Alexander Torin
alexander.torin@moderat.se

Ledamot

Adam Agerbrink

adam.agerbrink@moderat.se

Ledamot

Adam Agerbrink

adam.agerbrink@moderat.se

Ledamot

Hanna Canholm

hanna.canholm@gmail.com

Ledamot

Hanna Canholm

hanna.canholm@gmail.com

Ledamot

Isabella Viktor

isabella.viktor@moderat.se

Ledamot

Isabella Viktor

isabella.viktor@moderat.se

Ledamot

Olof af Geijerstam

olof.af.geijerstam@moderat.se

Ledamot

Olof af Geijerstam

olof.af.geijerstam@moderat.se

MST Riksstyrelse

Riksordförande

Benjamin_liten

Benjamin Dousa
benjamin.dousa@moderat.se

Riksordförande

Benjamin_liten

Benjamin Dousa
benjamin.dousa@moderat.se

1:e vice riksordförande

Sofia Axelsson

sofia.axelsson@moderat.se

1:e vice riksordförande

Sofia Axelsson

sofia.axelsson@moderat.se

2:e vice riksordförande

John Eklöf

john.eklof@moderat.se

2:e vice riksordförande

John Eklöf

john.eklof@moderat.se

Ledamot

Dennice S

Denice Sigvardsson
denice.sigvardsson@moderat.se

Ledamot

Dennice S

Denice Sigvardsson
denice.sigvardsson@moderat.se

Ledamot

Ina Djurestål
ina.djurestål@moderat.se

Ledamot

Ina Djurestål
ina.djurestål@moderat.se

Ledamot

Jonas Jesslén
jonas.jesslen@moderat.se

Ledamot

Jonas Jesslén
jonas.jesslen@moderat.se

Ledamot

Sara Elingfors
sara.elingfors@moderat.se

Ledamot

Sara Elingfors
sara.elingfors@moderat.se

Blått

Chefredaktör

Elvira Hellsten

0730-484 341
blatt@muf.se

Chefredaktör

Elvira Hellsten

0730-484 341
blatt@muf.se